+903842712181 info@balayindayim.com

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı adı*
Parola*
Tekrar Yeni Şifreniz*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
Eposta*
Telefon*
Ülke*

Zaten bir üye misiniz?

Giriş
+903842712181 info@balayindayim.com

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı adı*
Parola*
Tekrar Yeni Şifreniz*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
Eposta*
Telefon*
Ülke*

Zaten bir üye misiniz?

Giriş

Gizlilik Sözleşmesi

Başlangıç

Bilgilerinizin gizliliği BALAYİNDAYİM.COM için son derece önemlidir. İşbu sözleşme, hangi bilgilerin toplanarak veri tabanında saklandığı, izlendiği, nasıl kullanıldığı ve kimlerle paylaşıldığı gibi detayları içerir. Ayrıca BALAYİNDAYİM.COM internet sitesindeki/sitelerindeki bilgiler hakkındaki uygulamalar hakkında bilgi verir. 

Kişisel Bilgilerin Açıklanması ve Kullanılabilirlik Durumu

BALAYİNDAYİM.COM web sitesini kullanırken ziyaret sırasında kim olduğunuzu açıklamaya gerek olmaksızın internetten BALAYİNDAYİM.COM adresinde gezinebilirsiniz. Ancak, bir hizmetten yararlanmak istediğinizde ya da size ulaşabilmemiz için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyabiliriz. Adınız-Soyadınız, e-posta adresiniz, cep numaranız, ikamet adresiniz ihtiyaç halinde sizden istenecek bilgiler arasındadır. Bir hizmeti satın almak amacıyla verdiğiniz bilgilerin hizmet kullanımı sonrasında bilgilendirme ve çeşitli nedenlerle yeniden kullanılmasını istemeyebilirsiniz. Bu durumda bize konu hakkında gerekli bildirimde bulunmanız yeterli olacaktır. Ayrıca aileden ya da tanıdıklardan herhangi birinin kişisel bilgilerini bize iletmeniz halinde bilgileri verilen kişilerden izin aldığınızı düşünürüz ve konu ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz. 

BALAYİNDAYİM.COM web sitesinden herhangi bir hizmeti kullanmak istediğinizde bu isteğinizi yerine getirebilmek için size ait kişisel bilgilerinizi kullanırız. Yeniden aranma ya da kampanyalardan haberdar edilme isteklerinize cevap verebilmek de bunlara dahildir. Size ait kişisel bilgileri BALAYİNDAYİM.COM ile ortaklığı bulunan aracı firmalarla ve çözüm ortaklarıyla paylaşabiliriz. Aldığınız hizmete yönelik, müşteri hakkındaki incelemelerimizde ya da pazarlama çalışmalarımızda sizinle irtibata geçebiliriz. BALAYİNDAYİM.COM internet sitelerinden bize ulaştırdığınız bilgiler, BALAYİNDAYİM.COM ve iş ortakları tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir. Ancak bu uygulama yapılmadan önce bilgilerinizin bu tür uygulamalarda kullanılıp kullanılmayacağına dair bir seçim yapabilirsiniz. 

Kişisel bilgilerinizi korumaya azami ölçüde önem veririz. Bilgilerinizin güvende olmasına ve korunmasına yönelik şifreleme yöntemleri ile çeşitli önlemler alırız. Yüksek güvenlik sağlayabilmek ve bilgilerinizi paylaşmadan önce sizi koruyabilmek adına bazen, internet sitesinden gönderdiğiniz bilgilere ek olarak, adres doğrulama gibi yöntemlerle ekstra bilgi talebinde bulunabiliriz. 

Teknolojik Özellikler (Google Analitycs, Tawk to, Statcounter, Open Tracker) 

Daha kaliteli hizmet, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak için internet sitesi ziyaretçilerinin bazı bilgilerinden faydalanırız. Ziyaretçinin sitede en çok dikkatini çeken kısımları izler, BALAYINDAYİM.COM internet sitesi üzerindeki eylemlerini anlamaya çalışırız. Her bir kişisel veriye son derece önem vererek ve hiçbir üçüncü şahısla paylaşmadan bu eylemleri gerçekleştiririz. Bunun için tıklatma akışı verisi olarak bilinen clickstream data kullanımı sağlarız. Bu datalar, BALAYİNDAYİM.COM ve çalışanları tarafından, müşteri istatistiklerini incelemek amacıyla kullanılabilir. Bu yöntem, aynı anda birçok müşterinin alışveriş alışkanlıklarını, eylemlerinin en çok hangi alanda yoğunlaştığını anlamaya yardımcı olur. Alınan bu tıklatma akışı verisi bilgileri, edinilen diğer anonim bilgilerle birleştirilebilir. 

Yaptığınız işlemlerin bu tip uygulamalarda kullanılmasını istemiyorsanız Open Tracer uygulamanızı devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. Sözü edilen bilgileri toplamak için Open Tracer dışında Google Analitycs, Tawk to, Statcounter gibi uygulamaları kullanırız. 

Bütün bu uygulamalar yoluyla kişisel bilgileriniz ve internetteki hareketleriniz hakkında bilgi almadan önce clickstream datalarınızı, bilgilerinizin çeşitli uygulamalarca alıp alamayacağını belirleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için uygulama izinlerini gözden geçirebilir, Analitycs verilerinin bilgilerinizi kullanıp kullanamayacağını belirleyebilir, hatta istemediğiniz takdirde kapatabilirsiniz. Bu durum ise sayfanın eskisi gibi performans göstermemesine sebep olabilir. Veri tıklatma akışı için kullanılan bir başka uygulama Tawk to’dur. Bu uygulama ile müşteri temsilcisi veya çağrı merkezi görüşmeleri kayıt altına alınarak kişisel verilerin saklanması sağlanır. Tıklatma akışı verisi için kullanılan uygulamalar BALAYİNDAYİM.COM’un çeşitli internet sitelerinde mevcuttur. Sayfa ziyaret edildiğinde, ziyaret sırasında sayfaya gelen potansiyel müşteriye kişisel bilgilerinin kullanılabileceğine dair bildirimde bulunulur. Tarayıcı üzerinden gerekli ayarları kapatarak bu ulaşım hakkını sonlandırabilirsiniz. Tarayıcı ayarlarından kapatma işlemini gerçekleştirseniz bile tıklatma akışı verisi anonim olarak alınmaya devam eder ancak diğer anonim bilgilerle ilişkilendirilmez ve dikkate alınmaz.   

Gizlilik Politikamızın Geçerlilik Tarihi ve Değişiklikler 

Bu bildirim 21.03.2019 tarihinden itibaren geçerlidir. Uygun görülen durumlarda bildirim hakkında değişiklik BALAYİNDAYİM.COM tarafından yapılabilir. Herhangi bir zaman fark etmeksizin bildirimin herhangi bir kısmını ya da tamamını değiştirme, bazı bölümler ekleme ve çıkarma hakkını saklı tutarız. Yapılan değişiklikler söz konusu olduğunda bildirimin yapıldığı son güncelleme tarihini belirterek size gerekli uyarıları göndereceğiz. Siteye ziyaretçi olarak gelmeniz, bu bildirimin o an sitede yer alan halini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Değişikliklerden haberdar olmak için ziyaretçilerin bu bildirimi belli aralıklarla yeniden okumalarını tavsiye edebiliriz.